Případová studie

Reference

Amway

Amway je největší společností zabývající se přímým prodejem v oblasti krásy, domácnosti a výživy, která působí ve více než 50 zemích světa. Cílem společnosti je být nejlepší podnikatelskou příležitostí na světě a prostřednictvím svých výrobků nabídnout lepší řešení pro lepší život. V České republice, kde působí již 20 let, zajišťujeme pro Amway korporátní a produktovou komunikaci, media relations a pořádání eventů.

 

Buskerjam

Česko-slovenský projekt Buskerjam vznikl s cílem podpořit a zviditelnit pouliční hudební umění neboli busking. Je určený nejen pro samotné buskery, kteří o sobě budou moci dát prostřednictvím Buskerjamu vědět, ale i pro širokou veřejnost, která se díky němu dozví víc o tomto světovém fenoménu. Rádi pracujeme na zajímavých projektech, mezi které Buskerjam rozhodně patří.

 

Centrum Babylon

Centrum Babylon je jedinečným hotelovým, zábavním a kongresovým centrem, které v letošním roce slaví 16 let svého fungování. V libereckém Centru Babylon naleznete nejen 4* Hotel, ale i mnoho zábavy v podobě Aquaparku, iQparku, jedinečné Laser show či Lunaparku. Naše práce spočívá především v budování pozitivní image společnosti a budování vztahů s novináři.

 

Clean4you

  • Korporátní PR
 

Cyrrus

Společnost Cyrrus je licencovaným obchodníkem s cennými papíry, která vznikla v roce 1995. Od té doby se vypracovala na pozici největší mimopražské makléřské společnosti. Pro společnost Cyrrus zajišťujeme od letošního roku komunikaci nového portfolia služeb a media relations.

 

Eon

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působí od roku 1998. Dodává elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobuje více než 110.000 zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě. Pro Eon zajišťujeme realizaci odborných seminářů pro B2B segment a zpracováváme odborné analýzy v oblasti médií, veřejného sektoru a státní správy.

 

Envistore

 

Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší Japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 170 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích. V České a Slovenské republice zjišťujeme pro Fujitsu od roku 2012 kompletní korporátní a produktovou komunikaci, media relations, organizaci media eventů a další aktivity.

 

LLoyd

Boty od tohoto předního německého výrobce s více než 100 letou tradicí jsou nezaměnitelné hlavně díky ochranné známce - červenému pruhu na podešvi. Pro boty Lloyd je charakteristická vysoká kvalita zpracování, ušlechtilé materiály, klasické tvary s důrazem na detail ve smyslu nejnovějších módních trendů. V České republice pro značku Lloyd realizujeme mediální kampaně doplněné produktovým a celebrity PR.

 

Pikolinos

Španělská obuv a kabelky Pikolinos jsou v současné době synonymem kvality a jedinečné identity, kterou se může pyšnit málokterý výrobce obuvi. Firma Pikolinos byla založena v roce 1984. Hlavní důraz při vzniku všech výrobků je vždy kladen na design, kvalitu a originalitu. Značka Pikolinos je posledním přírůstkem do naší obuvnické rodiny, i pro ně tedy zajišťujme kampaně a doprovodné PR aktivity.

 

S-kit

S-kit je unikátní sada pro přežití, se kterou zvládnete všechny krizové situace daleko snadněji. Obsah tohoto unikátního produktu, který nemá na českém trhu obdoby, vystačí pro přežití čtyřčlenné rodiny po dobu 14-ti dní bez závislosti na okolním světě. S-Kit jsme přivedli na svět a staráme se, aby o něm bylo i nadále slyšet. 

 

Sme union

Unie malých a středních podniků je neziskové, občanské sdružení, hájící zájmy českých malých a středních podniků. Sdružení vytváří silnou, vlivovou skupinu svým celoevropským rozsahem. Vůči obdobným organizacím je unikátní v přímém napojení na evropský parlament. Spolupráce se SME UNION probíhá formou medializace vybraných projektů, organizací odborných seminářů a personálního PR.

 

Visions of light

Visions of Light je brněnský filmový festival pro náročného diváka s již sedmiletou tradicí. Festival si dává za cíl zprostředkovat unikátní snímky světových tvůrců, které jsou důležité z hlediska filmového vývoje, a které se z různých důvodů prozatím nedostaly do pozornosti českých diváků. My se již dva roky staráme o to, aby se jim pozornost dostala.

 

Znojemské historické vinobraní

  •  
  •  

Znojemské historické vinobraní je nejen jedinečnou oslavou vína s již třicetiletou tradicí, ale zároveň i mimořádnou historickou oslavou města Znojma, kterou tradičně doprovází velkolepý historický průvod. Znojemské historické vinobraní výrazně přispívá k propagaci města Znojma a přináší jemu i podnikatelům další příležitosti v dlouhodobé perspektivě. Náš tým měl na starost kompletní PR festivalu, včetně realizace série tiskových konferencí po celé ČR.

 

Pracovali jsme pro

DrinXperience

AFRO COFFEE je značka prémiové fairtrade kávy, čajů a čokolády, která na český trh vstoupila na počátku roku 2013. Kromě vysoké kvality se produkty AFRO COFFEE mohou pochválit také certifikátem Fair Trade, který je pro zákazníky zárukou ekologického pěstování kávových zrn s maximálním důrazem na šetrnost k životnímu prostředí. Poté co jsme úspěšně uvedli značku na trh, pokračujeme v produktové komunikaci a brand buildingu.

 

Ara

Ara je jedním z největších výrobců obuvi v Evropě, která na trhu existuje již 61 let. Je prémiovou značkou obuvi, která své zboží vyváží do 50 zemí. Použití nejmodernějších materiálů a nejnovějších výrobních metod zaručuje stálou a spolehlivou kvalitu výrobků za přijatelnou cenu. Stejně jako u společnosti Lloyd, máme na starosti především mediální kampaně a produktové PR.

 

Fog and desire

Společnost Fog 'n' Desire Films založili v roce 2006 Viktor Tauš a Michal Kollár. Zaměřuje se na produkci a mezinárodní koprodukci celovečerních filmů se silnými tématy a potenciálem zaujmout širší evropské publikum. Filmové PR je specifickou disciplínou, která nás nesmírně baví. Dům, Sněženky a machři po 25 letech, Poslední plavky, Klauni, to je jen několik kousků z jejich dílny. Kromě media relations máme na starosti také příležitostné zastupování na mezinárodních festivalech.

 

Gastrotour

Čtyřdenní odborný gastronomický festival zahrnuje na tematicky oddělených scénách odborné přednášky, výukové programy, semináře, spojené s degustacemi určené pro registrované profesionály. Media relations máme na starosti již třetím rokem a vždy se moc těšíme na další ročník.

 

Holokoulí

Jeden z nejúspěšnějších norských debutových románů všech dob – vysoce kontroverzní HOLOKOULÍ (Pornopung) Madse Larsena – způsobil v Norsku doslova sexuální revoluci. V době svého prvního vydání v roce 2003 se stal nejprodávanějším debutovým románem v Norsku. Staráme se o medializaci českého vydání HOLOKOULÍ, které vyšlo v nakladatelství FREY Press.

 

Photo meet point

Projekt Photomeetpoint otevírá příležitosti všem nadějným tvůrcům bez věkového omezení představit své práce nejen široké veřejnosti, ale zároveň je i konfrontovat s pracemi autorů, kteří vystavují pravidelně. Photomeetpoint v neposlední řadě nabízí možnost poprvé prodat svou fotografii ve prospěch charitativního partnera. Rádi pomáháme správným věcem, PR podpora tohoto projektu je tak pro nás milou povinností.

 

Probin

Společnost PROBIN s.r.o. byla založena v roce 1997. Specializuje se výhradně na služby spojené s ochranou proti odposlechu. V současné době je PROBIN největší společností svého druhu ve střední a východní Evropě a řadí se tak mezi největší poskytovatele těchto služeb v celé Evropě. Naše agentura pro Probin zajišťuje kompletní media relations a realizaci kampaní na míru.

 

Slevomat

Slevomat.cz je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování. Svým uživatelům každodenně představuje výjimečné cenové nabídky na předjednané služby a produkty. Náplní naší práce je především budování pozitivní image společnosti, media relations, realizace eventů a PR kampaní.