Buď po škole v Aquapalace! Celé září mají žáci koupačku za 1 korunu

30. 08. 2017

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a žáci brzy usednou do školních lavic. Jestli chcete vašim dětem zpříjemnit začátek školního roku a povzbudit je do náročného období, vezměte je do Aquapalace. Během září odměníme první známku vstupenkou do Vodního světa jen za 1 korunu!

Odměnu obdrží školáci za první známku, kterou získají v termínu od 4. do 30. září 2017. Žákovskou knížku, index nebo výpis z elektronické žákovské v telefonu přijďte ukázat do nového Aquashopu ve vstupní hale a vstupenka za 1 korunu je vaše. Zvýhodněné vstupné čeká na každého žáka ve věku do 12 let nebo výšky 150cm v doprovodu osoby starší 18let, která si zakoupí nezlevněné vstupné.

Užijte si úžasné vodní atrakce

Každé království má své paláce – a podobně je tomu i ve Vodním světě Aquapalace. Objevte tři úžasné prostory pojmenované Palác pokladů, Palác dobrodružství a Palác relaxu. Už samotné názvy napovídají, jaké zážitky vás v každém z nich čekají. Dáváte-li přednost modré obloze nad hlavou, navštivte atraktivní venkovní zónu. Atrakcí a lákadel je tolik, že na ploše 9150 m² si přijde na své opravdu každý.

Čekají na vás:

Tobogany

Skluzavky

Umělé vlnobití

Vířivky

Relaxační terasy

450 m dlouhá divoká řeka vinoucí se celým Vodním světem

Zpět na tiskové centrum