Why come to us? our vision

Our realised vision is to be a purely Czech PR agency, providing fully comprehensive services in the field of Public Relations and Public Affairs. We are happy to compete with the big networked and overblown agencies. We work as a single, focused team and a satisfied client means more to us than invoiced overtime.

We are not some anonymous press release factory, we don’t cut and paste reports like a Bata Exercise, we do not send juniors with a just month’s experience to the second meeting, we do not make excuses for too low budgets and you’ll never hear us crying that it’s impossible without a lot more paid advertising.

4 years and 6 months

the average length of a client relationship

5 years and 6 months

the average length of our employees with us

More than a hundred

successful press conferences and media events staged

In business since 2010

your reliable business partner

case studies

APERITIVO MOMENT V CENTRU PRAHY

CAMPARI APERITIVO SPOT

Ikona aperitivo momentu značka Campari představila exkluzivním redaktorům a influencerům koncept italské chvilky. Společně s českým a rakouským ambasadorem značky jsme hosty aperitivo spotu seznámili s historií značky a také ukázali, jak si lze atmosféru aperitivo momentu užít také u nás.

Don Papa: Diner de Odisea


Konec patnáctého a počátek šestnáctého století byly dobou velkých objevů. Průzkum zámořských oblastí, vedený zejména Portugalci a Španěly, přispěl k rozvoji světového obchodu i k novému poznávání světa. Jednu z největších a nejvýznamnějších výprav podnikl Fernão de Magalhães. Od jeho epické plavby, prvního přistání Španělů na Filipínách a zároveň i první cesty kolem světa uplynulo 500 let. Značka filipínského prémiového rumu Don Papa uvádí na oslavu tohoto významného výročí limitovanou edici Don Papa Port Cask.

OSLAVA MEZINÁRODNÍHO DNE KÁVY

S VÝTEČNOU FRACOUZSKOU KÁVOU L´OR

Svůj život bez šálku dobré kávy si nedovede představit 6 z 10 Čechů. S rostoucím zájmem o kávu a kávovou kulturu si ale také daleko více všímáme kvality. Proto jsme rádi, že jsme měli možnost představit médiím novinku na trhu: službu L´OR Professional, díky které si i v kanceláři můžete dopřát kávu, která chutná jako z luxusní kavárny.

Spojení prosecca

s luxusní kolekcí spodního prádla

Celosvětově známé Prosecco Mionetto se propojilo se světem módy. Italská značka oblíbeného prosecca se odráží v limitované kolekci spodního prádla přední české návrhářky Terezy Vu.

Z vody přímo do vesmíru!

Virtuální realita na toboganu poprvé v ČR

Vůbec poprvé mohou lidé v Česku vyzkoušet vodní atrakci „VR SLIDE“. Za tímto názvem se skrývá spojení jízdy na toboganu a virtuálního zážitku, které od ledna nabízí jako jediný aquapark v Česku Aquapalace Praha.

Září

Měsíc biopotravin

Biopotraviny, jakožto produkty ekologického zemědělství, jsou v českých médiích skloňovány čím dál častěji. A to i díky každoroční zářijové kampani Ministerstva zemědělství, na níž jsme se mohli podílet i my.

Odhaleno!

Jakub Kohák má Habánské předky

Historie vinařství, na jehož lahve narazíte prakticky v každém obchodě, se píše od roku 1614. Lidem kromě vína nabízí i autentickou prohlídku vinařství, která vede moderní výrobou a vinným sklepem, který se dodnes zachoval po původních obyvatelích – Habánech.

Představení nového léku

na schizofrenii

Medicína prochází bouřlivým rozvojem a každý rok farmaceutické firmy představují novinky, které pomáhají léčit nemoci, o kterých jsem si dosud mysleli, že je lze léčit jen obtížně nebo vůbec. Maďarská společnost Gedeon Richter, která byla založena před více než sto lety, je nejúspěšnější farmaceutickou firmou ve střední a východní Evropě. Potvrzuje to také nový převratný lék, které je určen pacientům se schizofrenií.

Rixo.cz

mění svět pojištění

Pojištění je pro lidi velkou neznámou a nikdo kromě expertů se v něm prakticky nevyzná. Proto vzniklo Rixo.cz s převratnou myšlenkou změnit sice dobře zajeté, ale už trochu zrezivělé koleje trhu s pojištěním.

services

You want it out of the box and really catchy?
Then you´ve found the right PR agency for your next campaign

selected clients

Our key people

what's new on social networks

Let's stay in touch

office@peprconsulting.cz

+420 724 934 243

PEPR Consulting s.r.o.

Hradešínská 2547/60A
Praha - Vinohrady
PSČ 101 00

IČO: 24768961 DIČ: CZ24768961

Městský soud v Praze, spisová značka 172788 C.
Datová schránka: t9zv3ij