Z vody přímo do vesmíru!
Virtuální realita na toboganu poprvé v ČR

Vůbec poprvé mohou lidé v Česku vyzkoušet vodní atrakci „VR SLIDE“. Za tímto názvem se skrývá spojení jízdy na toboganu a virtuálního zážitku, které od ledna nabízí jako jediný aquapark v Česku Aquapalace Praha.

Jedinečná atrakce, kterou mohli do letošního roku navštívit lidé pouze v jednom evropském aquaparku, si zasloužila výjimečnou pozornost médií. U příležitosti jejího spuštění jsme proto uspořádali tiskovou konferenci za účasti více než 40 médií včetně všech předních zpravodajských i lifestylových titulů. Naší ambicí však bylo komplexní pokrytí mediálního prostoru v Česku, a to včetně bulvárních médií, která mají dlouhodobě vysokou základnu čtenářů.

Jako „testery atrakce“ jsme proto přizvali známého baviče Jakuba Koháka a miss Eliškou Bučkovou, s jejichž pomocí jsme si získali pozornost všech předních bulvárních médií jako je Super.cz, Blesk, Aha!, Blesk.cz, Extra.cz. Speciální linii komunikace jsme vedli směrem k tech a IT médiím, ve kterých se klient objevil vůbec poprvé.

Proč byl klient spokojený

Více než 70 reportáží, rozhovorů a článků ve všech typech médiích

O novince informovala všechna hlavní zpravodajská, bulvární, lifestylová i regionální média, a to přímo před startem jarních prázdnin, které jsou z hlediska návštěvnosti pro aquapark klíčovým obdobím. Perfektně zvládnutá komunikace se pozitivně projevila na růstu návštěvnosti a také ve zvýšení povědomí o zábavním komplexu jako takovém.