Spojení prosecca s luxusní kolekcí spodního prádla

Celosvětově známé Prosecco Mionetto se propojilo se světem módy. Italská značka oblíbeného prosecca se odráží v limitované kolekci spodního prádla přední české návrhářky Terezy Vu.

 

Projekt „Letní romance“ jsme navrhli pro společnost BOHEMIA SEKT, která je distributorem značky Mionetto pro Českou republiku. Ve spolupráci s návrhářkou Terezou Vu jsme připravili unikání kolekci rafinovaného a elegantního spodního prádla. Kolekce je kombinací setů podprsenek s kalhotkami spolu s noční košilkou. Celkem pět modelů představuje pět konkrétních lahví z širokého portfolia Prosecca Mionetto. Každý model v sobě odráží mimořádnost té, kterou reprezentuje.

Exkluzivní kolekci jsme představili na neformálním setkání s módní přehlídkou a ochutnávkou prosecca v Lounge baru Mánes v Praze. Akce se zúčastnilo více než 20 vybraných lifestylových i zpravodajských médií. Módní kolekci předvedlo pět modelek v čele se známou modelkou a miss Eliškou Bučkovou.

O spojení lahodného prosecca a módy informovala hlavní zpravodajská, lifestylová i bulvární média. Úspěšní jsme byli také na sociálních sítích, kde se nová kolekce objevila jak v postech, tak v instastories mnoha účastníků. Luxusní sety spodního prádla jsme dále využily pro exkluzivní soutěže v módních magazínech.